Za vedno nas je zapustila DANIELA ŠKOFIC NOVAK

Sporočamo vam žalostno novico, da je veliko prezgodaj, 19.7.2024, sklenila svojo življenjsko pot Daniela Škofic Novak.

Bila je izjemna plesalka, najprej baletna, kasneje plesalka standardnih in latinskoameriških plesov, pedagoginja, predavateljica, publicistka, plesna trenerka in plesna sodnica, soustanoviteljica uspešnega plesnega kluba Fredi.

Za njene velike zasluge na področju tekmovalnega športnega plesa jo je Plesna zveza Slovenije nagradila s posebnim priznanjem ob 50-letnici delovanja PZS, Združenje plesnih vaditeljev, učiteljev in trenerjev pa ji je dodelilo naziv Zaslužne članice ZPVUTS in jo nagradilo z Jenkovim priznanjem ob 60-letnici ZPVUTS.

Od drage Daniele se lahko poslovite v petek, 26.7.2024 v poslovilni vežici na pokopališču Bled, Seliška cesta 6, 4260 Bled, med 13.00 in 15.30. Pogrebna slovesnost bo pa samo za družinske člane.

Draga Daniela, tvoja prisotnost in prispevek bosta vedno v naših srcih in spominih.

Hvala ti za vse, kar si dala plesni dejavnosti.

Počivaj v miru.

Plesna zveza Slovenije

Združenje plesnih vaditeljev, učiteljev in trenerjev Slovenije

Združenje plesnih sodnikov Slovenije